Expressbank daha 4 vətəndaşın özünüməşğulluq fəaliyyətinə dəstək olub
Onlar təlim-tədris fəaliyyətləri üçün zəruri ləvazimatlarla təmin edilib(®) Expressbank daha 4 vətəndaşın özünüməşğulluq fəaliyyətinə dəstək olub.
Layihə çərçivəsində Bankın əməkdaşları Bakı şəhərinin Binəqədi, Sabunçu və Suraxanı rayonunda yaşayan ailələrlə görüşüb, onların biznes planlarına uyğun avadanlıqlar təqdim ediblər.
Binəqədi rayonu sakini Solmaz Əsgərova Əjdər qızı, Sabunçu rayonu sakini Aygün Mehtiyeva Asif qızı, Suraxanı rayon sakinləri Aynur Nəcəfpur Məzahir qızı və Nicat Aslanov Xanış oğlu təlim-tədris fəaliyyətləri üçün zəruri ləvazimatlarla təmin edilib.
Qeyd edək ki, layihə Azərbaycan Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyi, Azərbaycan Respublikasının Mərkəzi Bankı və Azərbaycan Banklar Assosiasiyası arasında həssas əhali qruplarının özünüməşğulluğunun təşkilinə köməklik göstərilməsi sahəsində əməkdaşlığa dair Memorandum çərçivəsində həyata keçirilir.
Layihə müddətində Expressbank 60-a yaxın vətəndaşı müxtəlif avadanlıqlarla təmin edib.