Ziraat Bank Azərbaycan Özünüməşğulluq proqramı çərçivəsində müharibə iştirakçılarına dəstək oldu
(®)Ziraat Bank Azərbaycan Özünüməşğulluq proqramı çərçivəsində aztəminatlı ailələrin sosial rifahının yüksəldilməsi üçün vətəndaşlara dəstək olmağa davam edir. Bu dəfə Bank proqram çərçivəsində müharibə iştirakçılarını və müharibə iştirakçısının ailə üzvünü lazımi avadanlıqlarla təmin edərək öz şəxsi bizneslərini qurmağa yardımçı olub.
Qeyd edək ki, Bakı şəhəri sakini, müharibə iştirakçısı O. İsmayılov telefon təmiri, Xətai rayonu sakini, müharibə iştirakçısı S. İskəndərov kiçik fotoatelye, Göranboy rayonu sakini, müharibə iştirakçısının ailə üzvü F. Qəhrəmanov isə avtoçilingər avadanlıqları ilə təmin olunaraq öz ailələrini maddi cəhətdən təmin etmək üçün imkan əldə ediblər.
Qeyd edək ki, bu günədək Ziraat Bank Azərbaycan Bakı, Sumqayıt, Salyan, Mingəçevir, Ağdam, Qaradağ və s. bölgələrimizdə yaşayan bir çox vətəndaşımıza öz şəxsi bizneslərinin qurulmasında öz töhfəsini verərək dəstək olmuşdur.