“PAŞA Bank”-dan Sahibkar Gününə özəl kampaniya!
(®) Azərbaycanın aparıcı korporativ maliyyə institutu “PAŞA Bank” 25 aprel Sahibkar Günü münasibətilə sahibkarlar üçün eksklüziv kampaniya təqdim edib.
26 aprelədək davam edəcək kampaniya çərçivəsində "Tarifim" xidmətinə qoşulan kiçik və orta biznes sahiblərinə əlavə 15% endirim təqdim olunacaq, mövcud müştərilərimiz üçün isə onlayn biznes kredit xəttində tədbiq edilən birdəfəlik komissiya isə - 0% olacaqdır.
Qeyd edək ki, "Tarifim" xidməti vasitəsilə “PAŞA Bank Biznes” platformasında müştərilər müvafiq xidmətləri seçərək, bizneslərinə lazımi köçürmə məbləğini və müddəti özləri təyin edirlər. Birdəfəlik ödəniş edərək, seçdikləri məbləğ çərçivəsində köçürmələr və valyuta mübadiləsini əlavə komissiya ödəmədən icra etmək imkanını əldə edirlər. Xidmətə daxil olan məhsullar müştərilər tərəfindən gündəlik ən çox istifadə olunan əməliyyatları əhatə edir.
Əlavə olaraq artıq "PAŞA Bank" müştərisi olan kiçik və orta biznes sahibləri onlayn biznes kredit xəttini ərzində komissiyasız əldə edə biləcəklər. Dövriyyə vəsaitiniz artırılması üçün yaradılan bu fürsət 26 aprel tarixinə kimi qüvvədə olacaq. Kampaniyadan yararlanmaq üçün "PAŞA Bank Biznes" platformasına keçid edin və komissiyasız onlayn kreditdən faydalanın.