“Bank of Baku”dan bütün market, YDM və restoranlarda 5% KEŞBEK
(®) Ölkənin aparıcı banklarından olan “Bank of Baku” yeni şərtləri ilə Bolkart sahiblərini sevindirəcək.
Belə ki, artıq Bolkart kartları ilə bütün MARKET, YDM və RESTORANLARDA edilən ödənişlərdə keşbek faizi 5%-ə yüksəldilib.
1 may tarixindən etibarən sözügedən kateqoriyalar üzrə istənilən yerdə Bolkart kredit və AZN valyutalı Bolkart debet kartı ilə ödəniş edən müştərilər DƏRHAL 5% KEŞBEK əldə edəcəklər.
Məlumat üçün bildirək ki, Bolkart kredit və debet ilə “Azpetrol”, “Bravo”da 7% KEŞBEK, Bolkart kreditlə isə Trendyol-da 7% KEŞBEK əldə etmək imkanı da davam edir. Digər keşbek kampaniyaları və ətraflı məlumat üçün linkə daxil ola bilərsiniz: https://bob.az/3JFnTJr
Qeyd edək ki, digər bütün kateqoriyalar üzrə keşbek faizi 0,5% təşkil edir.
Keşbek hesablanması zamanı “Bolkart” kredit kartları üzrə aylıq 200 AZN dövriyyə limiti ləğv edilib. Ay ərzində hər bir kart üzrə bank tərəfindən maksimum 100 AZN məbləğində keşbek verilir.
Bolkart kartını əldə etmək istəyənlər bankın istənilən filialına yaxınlaşa, 145 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlaya, “WhatsApp-dan - (+99450) 447-00-55 müraciət edə və ya onlayn kart sifarişi (bolkart.bankofbaku.com/az) bölməsindən pulsuz sifariş yerləşdirə bilər.
Bankın digər məhsul və kampaniyaları haqqında 145 Məlumat Mərkəzi, Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmi Facebook səhifəsi – www.facebook.com/bankofbaku vasitəsilə ətraflı məlumat ala bilərsiniz.