Kirayədən xilas olun - Aylıq 148 manat ödənişlə mənzillər
İnsanın öz evinin olması, öz işığının daim yanması heç nə ilə əvəz oluna bilməz. İnsanın arxayın yaşaması, yaratması, qənaət etməsi üçün kiçik də olsa öz evinə çox ehtiyacı var.
İllərdir ev həsrəti çəkənlər çoxdur. İndi kirayədən xilas olub gözəl, müasir tipli, yaşayış üçün hər cür şəraitlə təmin olunmuş kompleksdə öz evinizə köçə bilərsiniz.
Belə ki, “Kristal Abşeron” şirkəti “Xırdalan” yaşayış kompleksində hər büdcəyə uyğun mənzillər tikib. Kompleksdə ümumi sahəsi 29 kv.m olan 1 otaqlı mənzil çoxları üçün əlçatandır. Bu mənzili 25 illik manatla ipoteka ilə əldə etmək mümkündür. 10 Sentyabr 2017-ci il tarixindək davam edəcək kampaniyanın şərtlərinə görə, 5220 manat ilkin, 148 manatdan başlayan aylıq ödənişlər ilə mənzilə sahib ola bilərsiniz.
Bir az geniş mənzil əldə etmək istəyənlər, “Xırdalan” layihəsində 1 otaqlı 41 kv.m mənzilə sahib ola bilərlər. 1 otaqlı mansard mərtəbədə 41 kv.m mənzilin ilkin ödənişi 6970manat, aylıq ödəniş isə 198 manat təşkil edir.
“Xırdalan” layihəsində mansard olmayan mərtəbələrdə 1 otaqlı 40 kv.m mənzillər də var. İlkin ödəniş 9 840 manat, 25 illik aylıq ödəniş 279 manat təşkil edir. Mənzillər 2 aya hazır olacaq binadadır.
Mənzillər tam təmirli təhvil verilir. Təmirə - İtaliya istehsalı divar kağızları, İspaniya STN firmasının kafel və metlax məhsulları, Türkiyənin E.C.A. firmasının istehsalı hamam aksesuarları, Rusiya istehsalı palıd parket, Türkiyə İstehsalı seyf giriş qapısı daxildir. Mənzillər mərkəzləşdirilmiş kabel TV və internet ilə təmin edilir.
“Kristal Abşeron”un yaşayış komplekslərində bütün mənzilləri çıxarışla təmin edilir.Artıq şirkətin layihələrində layihələrində artıq 3 mindən artıq xoşbəxt sakin mənzil çıxarışlarını əldə edib. Layihələr barədə daha ətraflı: