Əkin, yığım, toplama, əkinə hazırlıq və qulluq aqreqatları
Ölkəmizdə kənd təsərrüfatının tədricən ekstensiv inkişafdan uzaqlaşaraq intensiv inkişafa keçməsini nəzərə alaraq “Sminagro” şirkəti yeni, daha optimal aqreqat, maşın, texnikaların satışı və satışdan sonrakı xidmətini həyata keçirir.
“Sminagro”nun təklif portfelinə həmçinin müxtəlif ölçüyə və gücə malik taxıl və dənli bitki əkən, torpağı əkinə hazır edən aqreqatlar (Özduman), tarla və bağlar üçün dərman çiləyici qoşqular (Öntar), gübrə daşıma tutumu fərqli olan tək və cüt diskli gübrəsəpənlər (Axano), kartof yatağını hazırlayan, kartof əkən, kartofun alaq otlarını təmizləyən və toxa vuran, kartof yığan aqreqatlar (Yığıtsan), sarımsaq əkənlər (SeCa), yem qarışdıran, yem doğrayan, qatı və maye gübrə səpən qoşqular (Kenmaks), heç bir qoşquya və elektrik təminatına ehtiyac olmadan sulama aparan hərəkət edən sulama sistemləri (Yüzüak), torpaq üstü damlama sulama sistemləri (İrritec), müxtəlif ölçü və təyinatlı kotanlar (Aktaş Makina) və s. daxildir.
“Sminagro” şirkətinin təklif etdiyi avadanlıq haqqında ətraflı məlumatı www.sminagro.com veb-səhifəsində əldə edə bilərsiniz.
“Sminagro” şirkətinin təklif etdiyi məhsulları Aqrolizinq ASC vasitəsilə güzəştli şərtlərlə əldə etmək mümkündür.