Görkəmli Azərbaycan aktyoru möhtəşəm inşaat layihəsinin reklamında - VİDEO
Kinoteatrı binanıza gətirdik + VİDEO
(®) “Hünər Qüllələri” Azərbaycan tikinti sektorunda öz fərqliliyi ilə seçilməyi hədəfləyən Huner Group-un ən böyük inşaat layihəsidir.
Azərbaycanda ilk dəfə “Hünər Qüllələri”ndə Flexhouse sistemi tədbiq edilir. Bu sistem sizə, mənzil aldığınız zaman əlavə olaraq 14 növ xidmət otağından istifadə etmək şansı qazandıracaq.
Evinizə aid sahə kimi istifadə edəcəyiniz bu otaqlardan biri də kinozaldır. Yüksək keyfiyyətli avadanlıqlarla təchiz olunan kinozal xüsusi səs və görüntü sisteminə sahibdir. Mükəmməl akustika və səs izolyasiyasına malik kinozalın divarları və tavanı xüsusi materiallarla tərtib olunub. Kinozal, yalnız binada yaşayan sakinlərin istifadəsi üçün nəzərdə tutulub və nəfis dizaynı sayəsində şəhərimizdə fəaliyyət göstərən kinoteatrlardan heç də geri qalmır. Siz də “Hünər Qüllələri”ndən mənzil almaqla Flexhouse sisteminə daxil olan bu kinozalda günün istənilən saatı ailəniz və ya dostlarınızla birlikdə asudə vaxtlarınızı maraqlı filmlər izləyərək dəyərləndirə bilərsiniz.
“1 mənzil sizdən, əlavə 14 otaq bizdən!”
“Hünər Qüllələri”nin tikintisi, Bakının ən prestijli məkanında - Ağ Şəhər-də sürətlə davam edir.“1 mənzil sizdən, əlavə 14 otaq bizdən!” devizi ilə çıxış edən “Hünər Qüllələri”nin ən cəlbedici xüsusiyyəti Azərbaycanda ilk dəfə Flexhouse sistemini tətbiq etməkdir. Patenti yalnız Huner Group-a aid olan Flexhouse sisteminin məqsədi bir evə sığmayan bütün otaqları “qatlayaraq” mənzilinizə əlavə etməkdir. Belə ki, “Hünər Qüllələri”ndən mənzil alan hər bir kəs, əlavə olaraq müxtəlif məqsədli 14 növ xidmət otağından istifadə etmək şansı qazanacaq. Yalnız sakinlər üçün nəzərdə tutulmuş Flexhouse sisteminə uşaqlarınızın rahat şəkildə oynaması üçün uşaq oyun zalı, xüsusi səs və görüntü sisteminə sahib kino zalı, karaoke otağı, içərisində müxtəlif alətlər olan musiqi otağı, özəl günlərinizi qeyd etmək üçün parti otağı, playstation otağı, qonaqlarınızı rahatlıqla yerləşdirə biləcəyiniz qonaq otağı, fitnes salonu, bütün növ avadanlıqlarla təchiz olunan özəl mətbəx, qapalı mini futbol və basketbol meydançası, bilyard salonu, bir neçə nəfərin rahat çalışa və mütaliə edə biləcəyi böyük iş otağı, xidməti avtomobillərin sürücüləri üçün nəzərdə tutulmuş sürücü otağı və paltar yuma, qurutma, ütüləmə avadanlıqlarna sahib camaşırxana daxildir.
Siz də “Hünər Qüllələri”ndən mənzil almaq istəyirsinizsə ofisimizə yaxınlaşaraq həm alacağınız mənzillərlə, həm də Flex otaqlarla əyani şəkildə tanış ola bilərsiniz. Belə ki, satış ofisimizdə nümunə mənzillərlə Flex otaqlar yolunuzu gözləyir.