“Kontakt Home”un yeni, Eksklüziv Loft dizaynlı “SAHİL” filialı açılıb!
(®) “Kontakt Home” müştərilərinə daha yaxın və əlçatan olmaq üçün yeni, Eksklüziv LOFT dizaynlı, “Sahil” metro stansiyasının bir neçə addımlığında yerləşən mağazasını müştərilərin ixtiyarına verib.
Müasir və cəlbedici loft üslubunda dizayn edilmiş iki mərtəbədən ibarət olan mağazanın interyeri müştərilərin özünü daha rahat hiss etməsinə və istədiyi məhsulları daha rahat seçməsinə şərait yaradır.
Mağazada geniş çeşiddə Samsung, LG, Xiaomi, HOFFMANN, Huawei, SONY, Meizu, Gorenje, BRAUN, Philips, Panasonic, Delonghi,Kenwood, HTC, Hansa və d. dünya brendlərinin olduğu telefon, televizor və digər rəqəmsal texnika, eləcə də iri və kiçik məişət texnikası sərgilənir.
Mağazada “Delonghi qəhvə zona”da isə qonaqlarımız yenicə hazırlanmış müxtəlif qəhvə çeşidlərini dada və qəhvə maşınlarının işini test edə bilər.
Mağazanın açılışı münasibətilə 8-17 fevral tarixləri arasında müştərilərimizə açılışa özəl -50%-ə qədər ENDİRİM və xüsusi İLKİN ÖDƏNİŞSİZ və FAİZSİZ almaq imkanı təklif edirik.
Mağaza "Sahil" metrosunun çıxışı ilə üzbəüz yerləşir. (Səbayıl rayonu, Ü.Hacıbəyov və Bülbül küç. kəsişməsi, №207 məhəllə ünvanında yerləşir).
Ətraflı *6060.
Kontakt Home - hədsiz imkanlar!