Yeni Hayat-dan 10500 sakini üçün sərfəli təklif – FOTO
(®) Mənzil alarkən hər bir təklifin detallı araşdırılması müasir və rahat məkana sahib olmağın təminatıdır.
Yeni Hayat Şirkətlər Qrupunun layihələrindən mənzil alan insanlar da məhz vaxtında bu cür düzgün və uğurlu qərar qəbul edərək komfortlu yaşam tərzini seçiblər.
Yeni Hayat tərəfindən müştəri məmnuniyyətinin artırılması istiqamətində mütəmadi olaraq həyata keçirilən silsilə tədbirlərin davamı olaraq, şirkət sakinləri və onların yaxınları üçün özəl təklif elan edir.
Belə ki, Yeni Hayat sakinləri (eyni zamanda onların yaxınları) artıq inşası başa çatmış “Grand Hayat” kompleksində sayca məhdud qalan hazır mənzilləri 20 illik sadələşdirilmiş kredit və nağd ödəniş şərtləri ilə 1 kv.m. görə 100 AZN endirimlə əldə edə biləcəklər.
Müasirliyinə, memari layihəsinə, mühəndislik hesablamalarının aparılmasına, innovativ texnologiyalardan istifadəyə, tikintidə işlədilən materialların keyfiyyətinə, mənzillərdə otaqların planlamasına və layihənin landşaft dizaynına gorə “Grand Hayat” yaşayış kompleksinin möhtəşəmliyi xüsusilə fərqlənir.
Qeyd edək ki, “Grand Hayat” layihəsi “7S” keyfiyyət standartlarına əsasən inşa olunmaqla yanaşı müasir həyatın bütün elementlərini və komfortlu yaşam tərzini özündə birləşdirir: 1S - binalara tam xidmət, 2S - təmirli mənzillər, 3S - həyətyanı istirahət parkı, 4S - hipermarket, 5S - idman və sağlamlıq mərkəzi, 6S - uşaq bağçası və məktəbəqədər təhsil, 7S - əyləncə mərkəzi.
Ətraflı məlumat üçün şirkətin satış mərkəzinə (Nobel pr.15, Megafun AVM 1-ci mərtəbə), bilavasitə “Grand Hayat” kompleksində təşkil olunmuş təqdimat ofisinə (Tbilisi pr.1054) təşrif buyura, eləcə də 922 Məlumat Mərkəzinə zəng edə bilərsiniz.
“Grand Hayat” öz sakinlərini xəyallarındakı komforta və rahat yaşam tərzinə qovuşdurur!