Yüksək Texnologiyalar Parkı ordumuza tibbi ləvazimatlar və mühərrik yağları göndərdi
tibbi ləvazimatlar və mühərrik yağlarından ibarət yardım göndərAMEA rəhbərliyinin tapşırığı ilə AMEA Yüksək Texnologiyalar Parkının (YT Park) və onun rezidenti olan Təcrübə-Sənaye Zavodu növbəti dəfə torpaqlarımızın azad edilməsi uğrunda şiddətli və davamlı döyüşlər aparan əsgərlərimizə, Tərtər və Füzuli bölgələrində yerləşən tibb məntəqələrimizə və hərbi hissələrə çoxlu sayda zəruri tibbi ləvazimatlar, eləcə də Zavodun istehsal etdiyi mühərrik və sürtkü yağlarından ibarət yardım göndərib.
YT Parkdan Marja-ya daxil olmuş məlumatda bildirilir ki, göndərilən tibbi ləvazimatlara Ağ Naftalan yağı, “Naftaderm” şampunu və losyonu, digər şəxsi gigiyenik vasitələr, müxtəlif növ ağrıkəsicilər, yaraların işlənilməsi üçün məhlullar, spirt tərkibli vasitələr, yara sarğıları və s. daxildir.
Qeyd edək ki, YT Park və Təcrübə-Sənaye Zavodu tərəfindən indiyədək şanlı ordumuza ümumi məbləği 40 000 manat olan yardım göstərilib.
Yüksək Texnologiyalar Parkının kollektivi olaraq cəsur ordumuzun uğurları və nailiyyətləri ilə qürur duyur, bütün mümkün yollarla onları dəstəkləməyə hazır olduğumuzu bildiririk!
Əminik ki, Ali Baş Komandan İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə ordumuzun başladığı əks-hücum əməliyyatları torpaqlarımızın tam işğaldan azad olunması ilə sona çatacaq və Azərbaycan haqlı mübarizədə zəfər çalacaq.