“İrşad Electronics” yaralı hərbçilərə mobil telefonlar hədiyyə etdi
Mobil telefonlar xoş xəbərlərə vəsilə olmaq niyyəti ilə hədiyyə olunub(®️) Haqqımız olan Qarabağ uğurunda döyüşlərin başladığı gündən bu günə kimi Azərbaycanda mobil telefon, elektronika və məişət texnikası satışı üzrə fəaliyyət göstərən ən böyük mağaza şəbəkələrindən biri “İrşad Electronics” müzəffər ordumuza dəstək olmağa davam edir.
Şirkət rəhbərliyi və komandası bu dəfə döyüşlərdə iştirak edən yaralı hərbçilərimizin eşidəcəyi xoş xəbərlərə vəsilə olmaq niyyəti ilə 100 nəfərə mobil telefon hədiyyə etdi.
Hərbçilərin döyüş zamanı itirdikləri, yararsız vəziyyətə düşən telefonlarının olmaması səbəbindən ailəsi ilə əlaqə saxlamaq imkanları məhdudlaşırdı. Bu məhdudiyyəti aradan qaldırmaq üçün şirkət tərəfindən belə bir təşəbbüs irəli sürüldü. Bakı şəhərində müxtəlif xəstəxanalarda ümumilikdə 100 hərbçi ilə görüşən “İrşad Electronics” şirkətinin İdarə Heyətinin Üzvü və Marketinq departamentinin rəhbəri Əli Bədəlov bildirdi ki, yaralı hərbçilərimizlə görüşdə onların ruh yüksəkliyinə qibtə etməmək qeyri mümkündür: “Biz ötən gün cəbhə bölgəsinə əsgərlərə lazım olan ləvazimatları aparanda orada da eyni şəkildə hərbçilərimiz olduqca məğrur şəkildə, qələbə adını tutaraq torpaqlarımız uğrunda döyüşə gedirdilər. Eyni şəkildə bu ruh yüksəkliyini yaralı hərbçilərimizdə də gördük. Ümid edirik cismən burada, amma qəlbi döyüşdə, döyüş yoldaşlarının yanında olan hərbçilərimiz zəfər xəbəri ilə tez zamanda ayağa qalxarlar.”