Bank BTB mükafatlara layiq görüldü
(®️) Bank BTB Azərbaycan Banklar Assosiasiyası (ABA) tərəfindən onlayn formatda keçirilən “Bankçılıq Mükafatları - 2019-2020” adlı tədbir çərçivəsində mükafatlandırılıb.
Belə ki, 19 fevral 2021-ci ildə elan olunan müsabiqə nəticələrinə əsasən 2019-cu və 2020-ci illərin yekunlarına görə Bank BTB “Korporativ sosial məsuliyyət” nominasiyası üzrə qalib seçilib.
Qeyd edək ki, Bank BTB 2010–cu ildə təsis olunub, universal bank olaraq bütün növ bank xidmətləri göstərir və müştəri məmnuniyyətini daim önəmsəyərək, fəaliyyətini ən səmərəli şəkildə davam etdirir.
Bank BTB-nin məhsul, xidmət və kampaniyaları barədə məlumat almaq istəyən şəxslər onlayn müraciət kanalları olan Facebook (www.facebook.com/bankbtb) və Instagram (www.instagram.com/bankbtb/) səhifələrinə, eləcə də 055 3000 946 WhatsApp (https://wa.me/994553000946) nömrəsinə müraciət edə bilərlər. Bundan əlavə (012) 946 nömrəli Məlumat mərkəzi və www.btb.az rəsmi saytı müştərilərimizin xidmətindədir.