Çindən topdan alışlar və Azərbaycana çatdırılma xidmətlərini göstərən “Garant Company” 6 yaşını qeyd edir
(®️) Dünyanın ən böyük istehsalçısı olan Çindən Azərbaycan, Türkiyə və MDB bazarlarına məhsulların ixracında sahibkarların əsas partnyoru olan “Garant Company”nin fəaliyyətə başlamasından 6 il ötür.
2015-ci ildən fəaliyyət göstərən və qurulduğu gündən “Güvən hər zaman öndədir” şüarı ilə “Garant Company” bir çox sahibkara topdan alışlar zamanı dəstək olmuşdur. Belə ki, növündən asılı olmayaraq sifarişlərin Çin zavodlarından və ya fabriklərindən alışı, araşdırılması, Çində depo xidməti, logistika proseslərində öz müştərilərinə ən yüksək səviyyədə xidmət göstərmişdir. Bundan əlavə, müştərilərin Çində qarşılanma, otelə yerləşdirmə, məhsul bazarında təqdimat və alışlar zamanı istəklərinə yüksək səviyyədə xidmət göstərmişdir.
Şirkət rəsmiləri bildirir ki, 6 illik fəaliyyətində hər zaman müştərilərə diqqətlə xidmət göstərmiş, dövrün imkanlarından maksimum istifadə edərək bazarda inam və etibar qazanmışdır.
Bu ildən etibarən isə “Garant Company” sifarişlərin daha asan və sürətli icra edilməsi üçün garantcompany.az saytını müştərilərin istifadəsinə vermişdir.
Belə ki, sayt üzərindən şəxsi kabinet yaradaraq sifarişlərinizi verə, izləyə və onlayn məsləhət ala bilərsiniz.
Garant Company – Güvən hər zaman öndədir.
+86 131 7380 6285 (Çin)
+ 994 50 332 52 83 (Azərbaycan)