Bütün kartlarla komissiyasız pul köçürmələri mümkün oldu
(®) EPUL onlayn ödəniş platforması MasterCard sistemi ilə daha bir layihəsini təqdim edir. MasterCard kartları ilə Azərbaycan banklarına məxsus olan bütün kartlarla komissiyasız pul köçürmələri mümkün oldu.
Bu əməliyyatı komissiyasız icra etmək üçün EPUL platformasında qeydiyyatdan keçmək və kartı beynəlxalq təhlükəsizlik sistemi olan Massterpass mühütinə əlavə etmək yetərlidi. Eləcə də bu əməliyyatı daha öncə kartını EPUL platformasında əlavə etmiş istifadəçilər də icra edə biləcəklər.
05.07.2021-31.08.2021 tarixlərində aktiv olan kampaniyadan yararlanaraq zəruri ödənişlərinizi anında və komissiyasız edə bilərsiz. Eyni zamanda bu kampaniyanın başlama müddəti EPUL mobil tətbiqinin yenilənməsinə təsadüf edir. Play Market və Apple Store vasitəsi ilə yenilənməni icra edərək, yeni funksiya və digər dəyişikliklərlə də tanış ola bilərsiniz.
EPUL ödəniş platformasının təsisçisi olan PAYSİS MMC 2014-cü ildən fəaliyyət göstərir. Sektorunun innovatoru olan EPUL kommunal, mobil, TV, internet, YDM, bank, sığorta və digət xidmətlərin rahat və təhlükəsiz onlayn icrasını təmin edir.
EPUL xidmətlərindən aşağıdakı mənbələrlə yararlana bilərsiniz: