Ev, avtomobil və ya digər qiymətli hədiyyələri necə qazanmaq olar?
(®) Xəbər verdiyimiz kimi, bütün növ Birbank (həmçinin BirKart) kart sahibləri üçün uduşlu lotereya keçirilir.
5 yanvar 2023-cü il tarixinədək 10 AZN və daha çox məbləğdə nağdsız ödənişlər etməklə Bakıda 2 otaqlı təmirli mənzil, 2 ədəd Toyota Corolla avtomobili, 10 ədəd MacBook Air və ya 10 ədəd iPhone 14 Pro smartfonu qazanmaq olar. Müştərilər tərəfindən ən çox verilən sualların cavablarını təqdim etməklə, iştirak və qalib olmaq detallarını nəzərinə çatdırırıq:
Sual: Lotereyada hansı kartlar iştirak edir?
Cavab: Bütün növ Birbank kartları (BirKart) lotereyada iştirak edir.
Sual: Bir müştəri bir neçə Birbank kartla lotereyada iştirak edə və ya qalib ola bilər?
Cavab: Müştərinin bir neçə Birbank kartı varsa, bunların hər biri ayrı-ayrılıqda lotereyada iştirak edir. Hər kart üzrə bir dəfə qalib olmaq mümkündür.
Sual: Şans nədir? Çox şans qazanmağın nə üstünlüyü var?
Cavab: Şans lotereyanın finalında iştirak hüququdur. Şans sayı nə qədər çox olarsa, qalib olmaq ehtimalı bir o qədər artar.
Sual: 100 AZN-lik ödəniş etdikdə 1 şans verilir, yoxsa 10 şans?
Cavab: Birbank kartları (həmçinin BirKart) ilə 100 AZN məbləğində ödəniş etdikdə cəmi 1 şans verilir. Bu ödəniş Birbank tətbiqi və ya Umico Market-də olduqda isə 2 şans verilir.
Sual: Müştəri nə qədər şans sayı olduğunu necə öyrənə bilər?
Cavab: Hər həftə müştərilərə hər kart üzrə əldə etdiyi şans sayı barədə SMS və ya Birbank tətbiqində bildiriş vasitəsilə məlumat göndəriləcək. 196 Məlumat Mərkəzi ilə əlaqə saxlayaraq şans sayını öyrənmək mümkündür.
Sual: Lotereyanın nəticələri nə vaxt elan ediləcək?
Cavab: Lotereyanın qalibləri 26 yanvar 2023-cü ildə İTV-nin canlı yayımında təsadüfi seçim əsasında təyin olunacaq..
Kampaniya ilə bağlı ətraflı məlumat üçün – https://bir.bank/bblotpr.