Yasamalda ev axtaranlara şad xəbər!
(®) “Kristal Abşeron”un inşa etdiyi “Park Yasamal” yaşayış kompleksi, komfortlu və müasir mənzilləri ilə yeni bir yaşam tərzi təklif edir.
Layihə Yasamal rayonunda, şəhər mərkəzinə yaxın, təbiətlə əhatə olunmuş ekoloji təmiz bir ərazidə yerləşir. Hazırda yaşayış kompleksinin artıq satışı tamamlanmış birinci mərhələsində mənzillərin təmir işləri yekunlaşmaq üzrədir.
Satışları davam edən yeni mərhələdə isə tikinti işləri sürətlə davam edir. Yaşayış kompleksinə olan yüksək tələbatı nəzərə alan “Kristal Abşeron” müştərilərini sevindirmək üçün kredit şərtlərini daha da sadələşdirib. Belə ki, elə indi satış ofisinə müraciət edərək 30% faiz ilkin ödəniş ilə 36 ayadək faizsiz daxili kreditlə mənzil sahibi ola bilərsiniz.
“Park Yasamal”da tam təmirli mənzillər, faizsiz kredit imkanları ilə bərabər 20 faiz ilkin ödənişlə 20 ilədək ipoteka krediti ilə də təklif olunur. Mənzillərin təmir işləri beynəlxalq standartlara uyğun Avropa brendləri ilə həyata keçirilir. Mənzillər xüsusi səs və istilik izolyasiyası ilə təchiz olunub və enerji səmərəliliyi artırılıb.
“Park Yasamal” yaşayış kompleksi 4 hektarlıq geniş sahədə salınır və Yasamal gölü ətrafında bulvar zonası kimi əlavə imkanlarla zənginləşdiriləcək. Kompleksdə sakinlər üçün məktəb, uşaq bağçası, klinika, fitnes mərkəzi və ticarət obyektləri mövcuddur. Bununla yanaşı, geniş həyət və uşaq oyun zonaları, istirahət məkanları sakinlərin gündəlik ehtiyaclarını ödəyəcək.