Bank of Baku-da “Sahibkar həftəsi” keçirilir
(®) Sahibkarlığın inkişafına dəstək, sahibkarlara biznes layihələrini gerçəkləşdirmək üçün fürsətlər yaratmaq məqsədilə Bank of Baku “Sahibkar həftəsi” kampaniyası təşkil edir.
12-18 may tarixlərini əhatə edən kampaniya çərçivəsində sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan fiziki, eləcə də hüquqi şəxslər SƏRFƏLİ KREDİT və XÜSUSİ TƏKLİFLƏRDƏN yararlanacaqlar.
5 %-dək ENDİRİM və min. 0 % KOMİSSİYA
Belə ki, biznes sahibləri Bank of Baku-dan biznes kreditlərini 5%-dək endirim və 0%-dən başlayan komissiya ilə əldə edə biləcək. Üstəlik, 12 AYADƏK GÜZƏŞT müddəti də tətbiq olunacaq.
HESAB AÇILMASI və PULSUZ “İşkart”
Sahibkarlar kampaniya dövründə Bank of Baku-da həm PULSUZ HESAB aça biləcək, həm də iş adamlarına özəl “İşkart” biznes kartını 1 illik müddətə PULSUZ əldə edəcəklər.
ƏMƏKHAQQI KARTI – ÖDƏNİŞSİZ, KOMİSSİYASIZ
Bank of Baku-ya ilk dəfə müraciət edən sahibkarlara isə əməkhaqqı kartları üzrə özəl güzəştlər tətbiq olunacaq. Belə ki, əməkhaqqı kartları 5 illik müdətə PULSUZ veriləcək, həmçinin əməkhaqqı köçürmələri 12 ay müddətinə KOMİSSİYASIZ olacaq.
ENDİRİMLİ KREDİT TRANSFERİ
Hazırda krediti olan iş adamları isə ENDİRİMLİ TRANSFERDƏN faydalana bilərlər. Belə ki, kampaniya müddətində bank transfer edilən biznes kreditlərinin komissiya və faiz dərəcəsinə xüsusi güzəşt tətbiq edəcək.
Məlumat üçün bildirək ki, Bank of Baku 145 Məlumat Mərkəzi daxilində korporativ müştərilərə özəl olaraq Korporativ Xidmət Bölməsi yaradıb. 145-1-3 nömrəsi ilə əlaqə saxlayaraq suallarınızı ünvanlaya və ətraflı məlumat ala bilərsiniz. Bankın xidmət, məhsul, həmçinin kampaniyaları barədə Bank of Baku-nun rəsmi veb səhifəsi – www.bankofbaku.com və ya rəsmi sosial media hesablarından da məlumat almaq mümkündür.