- GÜZƏŞT müddəti: 12 AYADƏK
Bank of Baku-nun bu təklifindən sahibkarlıq fəaliyyəti olan həm fiziki, həm də hüquqi şəxslər faydalana bilər. Bankın bu addımı mikro sahibkarların maliyyəyə çıxış imkanlarını artırmaqla onlara bizneslərini genişləndirməyə və dayanıqlı şəkildə inkişaf etdirməyə şərait yaradır.
100.000 AZN-dək mikrobiznes kreditini qeyd olunan linkə keçid edərək sürətli şəkildə birbaşa sifariş etmək olar: https://bob.az/Mikro-kredit
Məlumat üçün bildirək ki, Bank of Baku tərəfindən sahibkar müştərilərinə özəl olaraq İŞ KART biznes kartı təqdim edilir. Həmçinin bankın 145 Məlumat Mərkəzi daxilində korporativ müştərilər üçün yaradılan Korporativ Xidmət Bölməsi fəaliyyət göstərir. Xidmətlə 145-1-3 nömrəsi vasitəsilə əlaqə saxlayıb məlumat almaq mümkündür.
Qeyd edək ki, 30 ildən çoxdur ki, fəaliyyət göstərən bank paytaxt Bakı və regionlarda ümumilikdə 20 filialı ilə 1 milyondan çox vətəndaşa xidmət edir.