“Mətanət A”nın baş sponsor olduğu “Evin Olsun” Şimali Kiprdə!
7 Dekabr 2017-ci il tarixində, “Mətanət A” şirkətinin baş sponsurluğu ilə Xəzər TV-nin efirində yayımlanan “Evin olsun” verilşi, Şimali Kipr Türk Cümhuriyyəti İnşaat və Mütaitlər Birliyi və Apaydın Qlobal Danışmanlık tərəfindən keçirilən Şimali Kipr inşaat şirkətlərinin tanıtım toplantısı keçirilib.
Tədbirdə Azərbaycanın və Şimali Kipr Türk Cümhuriyyətinin iş adamlarının yanısıra media mənsubları və digər sosial-aktiv şirkətlər də qatılmışdır.
Tədbirin keçirilməsinin əsas məqsədi Azərbaycan və Şimali Kipr iş adamları arasında biznes əlaqələrinin yaradılması, tikinti şirkətlərinin qarşılıqlı olaraq hər iki ölkədə yatırımların edilməsi və turizmin inkafına dəstək göstərməkdir.
Tədbirdə "Evin olsun" verilişının rəhbəri İradə Şükürova çıxış edərək, “Mətanət A” şirkətinə təşəkkürünü bildirmiş, tədbirin məqsədini və bir həftə boyunca rəhbərlik etdiyi verilişın yaradıcı heyətinin Şimalı Kiprlə bağlı hazırladığı filmin təqdimatını etmişdir.
Tədbir Azərbaycan mahnılarından ibarət kiçik bir konsert yekunlaşmışdır.