Sığorta bazarında innovasiya ®
"Bakı Sığorta" şirkəti tərəfindən sığorta bazarına vətəndaşlar üçün faydalı və çox asan yolla əldə edilən sığorta məhsulları təqdim edilib. Tam şəkildə avtomatlaşdırılmış biznes prosesləri müştərilərin sığorta məhsullarına çox asan çıxışını təmin edir.
Müştərilər bir neçə faydalı sığorta məhsulunu 5 dəqiqə ərzində şirkətin saytından əldə edə bilərlər. Ənənəvi sığorta məhsulları ilə yanaşı, şirkət, bazarda mövcud olmayan yeni sığorta məhsulları da təqdim edir. Məsələn, “İxtisardan Sığorta” adlı yeni məhsul krediti olan hər kəs üçün maraqlı ola bilər. Bundan başqa sayt vasitəsi ilə təklif edilən xüsusi paketlərlə mənzillərin sığortalanması da mümkündür. Vətəndaşlar bu məhsulları həftənin 7 günü 24 saat ərzində əldə edə biləcəklər.
Şirkətin yeni saytıının mobil versiyası isə smarfonlarla istifadə üçün maksimum sadələşdirilmşdir və rahat istifadəni təmin edir.
Şirkət sığorta bazarında innovativ təkliflərlə lider olmaqda iddialıdır və bu sahədə davamlı təkmilləşdirmə işləri aparır.
Daxa ətraflı məlumat www.bakisigorta.az saytından əldə etmək olar.