"Synergy Group"un icraçı direktoruna müavin təyin edilib
Tahir Məcidov Azərbaycanın ən sürətlə inkişaf edən investisiya qruplarından olan "Synergy Group" MMC-nin icraçı direktorunun müavini təyin edilib. "Marja" xəbər verir ki, bu barədə şirkətlər qrupunun saytında bildirilir.
"Tahir Məcidov 2018-ci ilin mart ayında “Synergy Group” MMC-nin İcraçı direktorun müavini vəzifəsinə təyin edilmişdir",- qeyd edilib.
Tahir Məcidov əmək fəaliyyətinə 2003-cü ildən Yanacaq və Energetika Nazirliyində başlamışdır. Sonradan Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Şirkətinin Neft Məhsullarının Satışı şöbəsində fəaliyyətinə davam etmiş, daha sonra isə Azərbaycan Respublikası Dövlət Neft Şirkətinin Şahdəniz layihəsində çalışmışdır.
2011-ci ildən etibarən Vergilər Nazirliyində fəaliyyətinə başlamış və müxtəlif vaxtlarda Vergilər Nazirliyinin Operativ Nəzarət İdarəsinin, Vergi Auditi Departamentinin və Milli Gəlirlər Departamentinin rəis müavini vəzifələrində çalışmışdır.
Tahir Məcidov 2011-ci ildə Azərbaycan Dövlət Neft Akademiyasını “İnzibati İdarəetmə” istiqamətinə daxil olan “Gömrük ekspertizası” ixtisası üzrə, 2011-ci ildə isə Bakı Dövlət Universitetini “Hüquqşünaslıq” ixtisası üzrə bitirmişdir.