Unibank həssas əhali qruplarına dəstək olmaqda davam edir
(®️) Unibank özünüməşğulluq layihəsi çərçivəsində həssas əhali qruplarına dəstək olmaqda davam edir. Bu dəfə bank daha iki vətəndaşımızın şəxsi biznesini yaratmaq arzusunu reallaşdırıb.
Nazlı Bayramova və Ramil Səmədov özünüməşğulluq layihəsi çərçivəsində “Unibank”ın dəstək verdiyi vətəndaşlarımızdandırlar. Unibank əməkdaşları onlara şəxsi bizneslərini qurmaq üçün lazım olan bütün avadanlıqları təqdim edib.
Nazlı Bayramova: “Mənim üçün çox sevindirici gün oldu. Nəhayət, ən böyük arzuma çatdım. Sevdiyim işlə məşğul ola biləcəm. Unibank mənə bu işimi qurmaq üçün lazım olan avadanlıqları təqdim etdi. Bu layihədə əməyi keçən hər kəsə çox təşəkkür edirəm!”
Ramil Səmədov: “Mən uzun illərdir bu işlə məşğul oluram. Amma lazımi avadanlıqlarım olmadığından həmişə problem yaranıb. Bu avadanlıqları almağa isə imkanım olmayıb. İnanıram ki, bu gündən sonra müştərilərimin də sayı artacaq, gəlirlərim də çoxalacaq. Layihənin bütün iştirakçılarına təşəkkürümü bildirirəm”.