“Wentto Electronics”dən müştərilərinə möhtəşəm hədiyyə - Azərbaycan bayrağı
Azərbaycanın tanınmış elektronika mağazalar şəbəkəsi - “Wentto Electronics” Şirkəti ordumuzun torpaqlarımızı düşməndən azad etdiyi ərəfədə nümunəvi addım atıb.
Belə ki, “Wentto Electronics” 5000-dək müştərisinə Azərbaycan bayrağı və xəritəsindən ibarət hədiyyə paketləri paylayır. Şirkətin bu addımı müştərilər tərəfindən alqışlanıb.
Bundan başqa, hər zaman ordumuza dəstəyini nümayiş etdirən “Wentto Electronics” şirkəti vətənpərvərlik mövzusunda video-çarx da hazırlayıb.
Video-çarxda ölkə başçısı İlham Əliyevin “Qarabağ Azərbaycandır!” şüarı əsasında, şirkətin əməkdaşları tərəfindən işğal olunmuş torpaqlarımızın Azərbaycanın məxsus olduğu dünyaya çatdırılır.
Onu da qeyd edək ki, “Wentto Electronics” Qarabağın azadlığı uğrunda gedən döyüşlərdə ordumuza dəstək məqsədi ilə Azərbaycan Respublikasının Silahlı Qüvvələrə Yardım Fonduna 10.000 manat vəsait ödəyib.