Gəncə sakini lotereyada 100 min manat qazandı
“Azərlotereya” ASC-nin təşkil etdiyi “Brilliant” ani lotereyasında 100. min manat dəyərində böyük uduşlardan biri Gəncə şəhər sakini tərəfindən qazanıldıb, növbəti 100. min manat və digər böyük uduşlar isə qaliblərini gözləyir.
“Azərlotereya” ASC-nin yeni satışa buraxılan ani lotereyaları - “Brilliant”, “Şans ulduzu” və “Qızıl” lotereya həvəskarlarını sevindirməyə davam edir. Satışa buraxılmasından qısa müddət - bir ay keçməsinə baxmayaraq irili-xırdalı uduşların qazanılması alıcılar tərəfindən sevinclə qarşılanır.
ASC-dən Marja-ya verilən məlumata görə, bu dəfə ən böyük uduş olan 100 min manat Gəncə şəhər sakini tərəfindən qazanılıb. 2 sentyabr 2021-ci il tarixi lotereyaların səyyar satışı ilə məşğul olan Fazil Əhmədov üçün əlamətdar günə çevrilib.
“Əvvəllər mənim satdığım lotereyalarda müxtəlif böyük uduşlar olmuşdu. Ancaq bu dəfə qazanılan 100 min manat ilk belə böyük uduş idi” - deyə Əhmədov söyləyir.
Lotereya həvəskarları böyük uduşlar, eləcə də “Brilliant” ani lotereyasında 100 min manat dəyərində uduş şansına hələ də malikdirlər. Yeni ani lotereyalar uduş fondu və böyük uduşların məbləğinə görə fərqlənir. Böyük uduşun “Brilliant” ani lotereyasında məbləği 100 min manat, “Qızıl” ani lotereyasında böyük uduş 25 min manat, “Şans ulduzu” ani lotereyasında 50 min manatdır.
Yeni ani lotereyaları satış nöqtələrində əldə etmək mümkündür.