Volkswagen AG-nin Azərbaycanda rəsmi idxalçısı olan “Euro Style LTD” MMC cəmi 9 ədəd qalmış Jetta LUX avtomobili üçün elan etdiyi kampaniya ilə avtomobillərin 5 ədədini satıb.
Bu barədə “Marja”ya rəsmi idxalçısıdan bildirilib.
Xəbər verdiyimiz kimi, 37 400 AZN olan Jetta LUX avtomobili cəmi 29 900 AZN - ə təklif olunur. Bu da 7 500 AZN endirim deməkdir.
“Son 9 ədəd Jettamız qalmışdı və onları çox sərfəli qiymətlə təklif etmək qərarına gəldik. Kampaniyanın keçirildiyi txminən 20 gün ərzində avtomobillərdən 5-i artıq satılıb.
Təchizatını da nəzərə alsaq, öz seqmentində hal-hazırda ən sərfəli təklifdir. Alıcılarımızı bu fürsətdən yararlanmağa çağırırıq. Çünki yeni gələn Jettalar bu qiymətlə təklif olunmayacaq. Bu cür endirim, 7 500 AZN avtomobil bazarının bu seqmentində görünməyən bir endirimdir. Alıcılarımız əlavə məlumat və ya avtomobili sınaq yürüşündən keçirmək üçün Babək pr-i, 35A ünvanında yerləşən satış salonumuza yaxınlaşa bilərlər”.
Əlaqə telefonları: