167 manat aylıq ödənişlə tam təmirli mənzil – RAMAZAN BAYRAMINDA FÜRSƏT
Hazırda Bakı, Xırdalan və Sumqayıt şəhərlərində 20-dən artıq layihə həyata keçirən, bir-birindən fərqli təmirli mənzil tikintisi layihələri ilə səs salan "Kristal Abşeron" şirkəti, Ramazan ayında "Ramazan Sevincini Öz Evinizdə Yaşayın" adlı kampaniyaya start verdi. (kampaniya müddəti 5iyun - 30iyun 2017ci il)
Şirkətdən "Marja"ya verilən məlumata görə, şirkətin inşa etdiyi layihələrin mansard qatındakı tam təmirli mənzilləri artıq 30 iyun tarixinə qədər ən sərfəli ödəniş şərtləri ilə əldə etmək mümkündür. İndi müştərilər Xırdalan layihəsində mansard qatındakı təmirli mənzilləri 25 il müddətinə, aylıq 167 manat ödənişlə ala bilərlər. Bu halda ilkin ödəniş cəmi 5890 manat təşkil edir.
FAİZ ENDİ – İLLİK 7%
Müştərilər, “Kristal Abşeron”un binalarından tam təmirli və çıxarışlı mənzilləri 25 illik ipoteka ilə ala bilirlər. Əvvəllər 8% olan ipoteka faizi indi 7%-ə endirilib. Nəticədə də, alıcının aylıq ödənişləri daha da azalır.
Qeyd edək ki, təklif edilən ipoteka şərtləri bazardakı ən əlverişli şərtdir. Müddətin uzun (25 ilədək), faiz dərəcəsinin aşağı (illik 7%) olması bu ipotekanın əsas üstünlükləridir.
“Kristal Abşeron”un binalarındakı bütün mənzillər çıxarışla (kupça) ilə təmin edilir.