"Azəryaşlandşaft"ın tenderində “Bakı Abadlıq Xidməti” qalib gəlib - YENİLƏNİB
Sövlət satınalmaları elektron portalında müqavilənin məbləği hissəsində dəyişiklik edilib. Dəyişikliyə görə, müqavilənin məbləği 425 min 571.96 manatdır.
"Azərbaycan Yaşıllaşdırma və Landşaft Quruluşu" Açıq Səhmdar Cəmiyyəti ("Azəryaşlandşaft") növbəti tenderini yekunlaşdırıb.
Marja xəbər verir ki, tenderin qalibi “Bakı Abadlıq Xidməti” MMC-dir.
"Azərbaycan Yaşıllaşdırma və Landşaft Quruluşu" qalib şirkət ilə məbləği 42 milyon 557 min 196 manat olan müqavilə imzalayıb.
"Azəryaşlandşaft" ASC qeyri-meşə fondu torpaqlarında, o cümlədən magistral avtomobil yollarının mühafizə zolaqlarından kənarda yaşıllıqların salınması, becərilməsi, bərpası və artırılması, salınmış yaşıllıqların mühafizəsi ilə bağlı tədbirləri həyata keçirir.
“Bakı Abadlıq Xidməti” MMC böyük obyektlər, şəhər parkları, ticarət mərkəzləri və mənzillər də daxil olmaqla, 10 ildən çoxdur ki, kommersiya və yaşayış obyektləri üçün peşəkar yaşıllaşdırma xidmətləri təqdim edir.