Müştərilərinə davamlı olaraq müxtəlif fürsətlər təqdim edən "Yapı Kredi Bank Azərbaycan", bu dəfə də 2018 manat kampaniyası çərçivəsində 10 yanvar 2018-ci ildə keçirilmiş lotoreyaya əsasən 2 şanslı qalibinə 2018 manat bal təqdim edib. Şanslı qaliblər aşağıdakı şəxslərdir:
Kampaniya şərtlərinə əsasən 8 dekabr 2017-cı il - 8 yanvar 2018-ci il tarixləri arasında 20 manat və daha çox bir alış-veriş edən müştərilər 2018 manat qazanma şansı əldə edirdilər. 20 manat və daha çox hər bir alış-veriş bir şans qazandırırdı.
Yapı Kredi Bank Azərbaycan artıq 6-ci ildir ki Worldcard müştəriləri üçün bu kampaniyanı keçirir və bu kampaniya çərçivəsində 103 şanslı Worldcard müştəri qalib olmuşdur.
"Qalib olan Worldcard sahiblərini təbrik edir və onlar üçün 2018-ci ilin uğurlu olmasını diləyirik",- BAnkın məlumatında deyilir.
Azərbaycanın qazandıran kredit kartı olan Worldcard istifadəçilərinə fürsətlərlə zəngin bir dünya təklif edir. Geniş alış-veriş şəbəkəsinə sahib olan Worldcard-la World Üzv Ticarət Obyektlərində edilən alış verişlərdə bal qazana və hissə-hissə ödəmə imkanlarından faydalana, daima keçirilən kampaniyalardan, imtiyazlı əlavə xidmətlərdən yararlana bilərsiniz. Sizə ən uyğun Worldcarda sahib olmaq üçün ən yaxın məsafədə yerləşən Yapı Kredi Bank Azərbaycan filialına yaxınlaşa və ya www.worldcard.com.az saytından onlayn sifariş edə bilərsiniz. Qeyd edək ki, artıq Classic Card-lara illik üzvlük haqqı tətbiq olunmur.