Rabitəbankın Kartmane kredit kartında yüksək keşbeklər!
(®) Müştərilərin rahatlığı üçün sərfəli təklifləri ilə seçilən Rabitəbank Kartmane kredit kartı ilə bir çox üstünlüklər təqdim edir.
Belə ki, bu kart vasitəsilə ayrılan vəsaiti nağdlaşdırmaq, onlayn platformalar da daxil olmaqla, mağazalarda ödəniş etmək mümkündür. Həmçinin, kart cari xərcləri həyata keçirmək üçün 100 günədək güzəşt müddəti təqdim edir. Yəni, 100 gün ərzində heç bir əlavə faiz ödəmədən xərclənən vəsaiti karta bərpa etmək olar.
Bundan başqa, Kartmane kredit kartı ilə ödənişlərdə yüksək keşbek qazanmaq imkanı da var. Belə ki, "Apple Pay" və "Google Pay" ilə ödənişlərdə yanacaqdoldurma məntəqələri və kinoteatrlarda 10%, kafe, restoran, supermarketlər, ictimai nəqliyyat və taksilərdə 5%, digər ödənişlərdə isə 2%-dək, partnyor şəbəkələrində isə 40%-dək keşbek qazanmaq mümkündür. Kartdakı qalıq məbləğinə görə illik 4% gəlir əlavə olunur.
Bundan başqa, Kartmane kredit kartı ilə ödənişlərdə keşbek olaraq millər və "Azercell"dən ballar qazanmaq mümkündür. Qeyd edək ki, kartı AZN/USD/EUR valyutalarında sifariş etmək olar.
Kartın xüsusiyyətləri: